Meet 2

K-2 Girls
========================================================================
Name Group Yr Team Time Pts
————————————————————————
1 Regan Brown FEMALE 2 Burrus 8:03.00
2 Oana Kocak FEMALE 2 Jack Anderson 8:27.00
3 Jaci Claire Curtis FEMALE 2 Burrus 9:00.00
4 Abigail Fuqua FEMALE Station Camp 9:00.10
5 Katie Pardue FEMALE 1 Westmoreland 9:02.00
6 Ana Cecilia Gourieux FEMALE 2 Jack Anderson 9:07.00
7 Sophia Tilney FEMALE 1 Jack Anderson 10:50.00
8 Preston Insonga FEMALE 1 Burrus 11:13.00
9 Amelia Oglesby FEMALE 2 Burrus 11:22.00
10 Maci Shenefield FEMALE 2 Burrus 11:41.00

K-2 Boys
========================================================================
Name Group Yr Team Time Pts
————————————————————————
1 Noah Harris M Merrol Hyde 7:25.00
2 Carter Jackson M 2 Burrus 8:02.00 1
3 Knox Miles M 1 Burrus 8:06.00 2
4 Colton Lawson M 1 Burrus 8:26.00 3
5 Liam Ho M Jack Anderson 8:31.00
6 Boen Unger M Burrus 8:45.00 4
7 Leland Shaw M 2 Beech 9:27.00
8 Paxton Ward M Burrus 9:30.00 5
9 Peyton Slusher M 2 Howard 9:46.00
10 Hunter Burgett M 1 Jack Anderson 9:51.00
11 Carter Butler M Madison Creek 10:45.00
12 Corbin Clark M 1 Burrus 11:05.00 6
13 Greyson Buckley M K Burrus 11:22.00 7
14 Shrivasa Rameshi M 1 Burrus 11:23.00
15 Sawyer Sprouls M K Burrus 11:33.00
16 Paxton Leffew M 1 Burrus 12:32.00
17 Sreeranga Rameshi M 1 Burrus 12:40.00
18 Matthew Fuqua M K Station Camp 23:17.00

3rd-5th Grade Girls
========================================================================

3rd-5th Grade Girls
========================================================================
Name Group Yr Team Time Pts
————————————————————————
1 Brielle Gevedon FEMALE 5 Madison Creek 6:43.00 1
2 Sadie Carlson FEMALE 4 Jack Anderson 7:16.00 2
3 Trista Carlson FEMALE 4 Jack Anderson 7:19.00 3
4 Alaina Henley FEMALE 3 Indian Lake 7:20.00
5 Braelyn Walker FEMALE 3 Westmoreland 7:21.00 4
6 Zara Kocak FEMALE 4 Jack Anderson 7:24.00 5
7 Teagan Lange FEMALE 4 Jack Anderson 7:28.00 6
8 Molly Abbondanza FEMALE Jack Anderson 7:44.00 7
9 Hadley Jackson FEMALE 5 Jack Anderson 7:52.00 8
10 Evie Fontenot FEMALE Jack Anderson 7:54.00 9
11 Karley Eden FEMALE 5 Westmoreland 8:04.00 10
12 Hailey Langston FEMALE Madison Creek 8:04.10 11
13 emmie sylvester FEMALE Madison Creek 8:08.00 12
14 Madison Fuqua FEMALE 4 Station Camp 8:13.00
15 Lexie Beasley FEMALE 4 Bethpage 8:14.00
16 Ava Borders FEMALE 5 Westmoreland 8:17.00 13
17 Harper Jaggers FEMALE 5 Burrus 8:19.00 14
18 Maddie Burgett FEMALE Jack Anderson 8:22.00
19 Layla Stephens FEMALE 3 Westmoreland 8:22.10 15
20 Alexa Herald FEMALE 3 Westmoreland 8:24.00 16
21 Charlize Drolet FEMALE Jack Anderson 8:27.00
22 Gracie Ray FEMALE 3 Burrus 8:27.10 17
23 Sloane Binkley FEMALE 5 Burrus 8:28.00 18
24 Greta Vonderharr FEMALE 3 Burrus 8:31.00 19
25 Emme Sinclair Krueger FEMALE 5 Madison Creek 8:34.00 20
26 Ruby Black FEMALE 4 Burrus 8:40.00 21
27 Savannah Hurst FEMALE 5 Davidson Academy 8:42.00
28 Valery Fuentes FEMALE Jack Anderson 8:46.00
29 Arianna Blount FEMALE Jack Anderson 8:46.10
30 Macy Watkins FEMALE Jack Anderson 8:51.00
31 Sophia Baumbaugh FEMALE 5 Jack Anderson 9:01.00
32 Lola Ho FEMALE Jack Anderson 9:04.00
33 Leighton Viselli FEMALE 3 Westmoreland 9:08.00 22
34 Ryleigh Cox FEMALE 4 Burrus 9:09.00 23
35 Manning Hellman FEMALE 3 Jack Anderson 9:10.00
36 Hannah Cox FEMALE Homeschool 9:17.00
37 Jaiden Blanchard FEMALE Jack Anderson 9:20.00
38 Brooke McCarley FEMALE 5 Burrus 9:26.00 24
39 Brianna Buckley FEMALE 4 Burrus 9:32.00
40 Sydney Kopp FEMALE 4 Burrus 9:34.00
41 Annlyn Baga FEMALE 5 Madison Creek 9:49.10 25
42 Kloe Domescik FEMALE 3 Burrus 9:52.00
43 Maggie Rives FEMALE Burrus 9:57.00
44 Zoe Young FEMALE 5 Jack Anderson 10:06.00
45 Melanie McGinn FEMALE 3 Jack Anderson 10:10.00
46 Hadley Burnett FEMALE Burrus 10:32.00
47 Mackenzie Stamper FEMALE 4 Burrus 10:33.00
48 Annalee Sprouls FEMALE 3 Burrus 11:04.00
49 Adeline Johnson FEMALE 3 Burrus 11:23.00
50 Annabelle Erlewine FEMALE Jack Anderson 11:49.00

3rd-5th Grade Girls Team Scores
========================================================================
Team Pts 1 2 3 4 5 (6) (7)
========================================================================
1 Jack Anderson 23 2 3 5 6 7 8 9
Total Time: 37:11 Average: 7:26.20 1-5 Split: 28
2 Westmoreland 58 4 10 13 15 16 22 –
Total Time: 40:29 Average: 8:05.62 1-5 Split: 1:03
3 Madison Creek 69 1 11 12 20 25 – –
Total Time: 41:19 Average: 8:15.64 1-5 Split: 3:07
4 Burrus 89 14 17 18 19 21 23 24
Total Time: 42:26 Average: 8:29.02 1-5 Split: 21

 

3rd-5th Grade Boys
========================================================================
Name Group Yr Team Time Pts
————————————————————————
1 Pierce Miller MALE 5 Jack Anderson 6:30.00 1
2 Sammy Baumbaugh MALE 3 Jack Anderson 6:39.00 2
3 Grayson Walker MALE 5 Westmoreland 6:42.00
4 Harrison Andrews MALE 5 Burrus 6:47.00 3
5 William Brachey MALE 5 Jack Anderson 6:50.00 4
6 Rush Lakatos MALE 5 Burrus 6:53.00 5
7 Houston Brinegar MALE 3 Burrus 6:55.00 6
8 Trace McCloud MALE 3 Westmoreland 6:58.00
9 Ryan Rose MALE 4 Burrus 6:59.00 7
10 Bryce Williams MALE Jack Anderson 7:04.00 8
11 Parker Regan MALE 3 Westmoreland 7:11.00
12 Nate Kizzire MALE 5 Jack Anderson 7:28.00 9
13 Liam Weybright MALE 4 Jack Anderson 7:38.00 10
14 Truman Hall MALE 3 Jack Anderson 7:39.00 11
15 Elliot Ho MALE 5 Jack Anderson 7:45.00
16 Brody Dyer MALE 4 Jack Anderson 7:49.00
17 Izaiah Young MALE 3 Merrol Hyde 7:50.00
18 Lincoln Andrews MALE 3 Burrus 7:57.00 12
19 Charlie Salvador MALE 4 Jack Anderson 7:59.00
20 Jackson Pardue MALE 4 Westmoreland 8:10.00
21 Reid Lemmon MALE 3 Jack Anderson 8:22.00
22 William Emerson MALE Jack Anderson 8:33.00
23 Zach Schmit MALE 5 8:34.00
24 Jacob Cox MALE Homeschool 8:56.00
25 Gray Brisson MALE Indian Lake 9:08.00
26 Jackson Tugwell MALE Jack Anderson 9:09.00
27 Preston Tugwell MALE Jack Anderson 9:09.10
28 Cash Elder MALE Jack Anderson 9:23.00
29 Landon Johnson MALE 3 Burrus 9:29.00 13
30 Brody Rains MALE 3 Burrus 9:34.00 14
31 Claude Stagg MALE 3 Jack Anderson 9:59.00
32 Connor Ayre MALE Jack Anderson 10:03.00
33 Sammy Toney MALE Jack Anderson 10:07.00
34 Connor Crenshaw MALE 3 Jack Anderson 10:41.00
35 Jackson Allingham MALE Jack Anderson 10:41.10
36 Brady Jaynes MALE 4 Jack Anderson 11:20.00

3rd-5th Grade Boys Team Scores
========================================================================
Team Pts 1 2 3 4 5 (6) (7)
========================================================================
1 Jack Anderson 24 1 2 4 8 9 10 11
Total Time: 34:31 Average: 6:54.20 1-5 Split: 58
2 Burrus 33 3 5 6 7 12 13 14
Total Time: 35:31 Average: 7:06.20 1-5 Split: 1:10