K-2 Girls                            
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Reagan Brown           2 Burrus                8:00.9h      1
  2 Eden Henry             1 Lakeside Park         8:42.2h      2
  3 Jaci Claire Curtis     2 Burrus                8:48.5h      3
  4 Abigail Fuqua          2 Station Camp          8:55.7h       
  5 Lucy Abbondanza        1 Jack Anderson         9:08.0h       
  6 Keeley McCracken       2 Lakeside Park         9:26.3h      4
  7 Arianna Jones          1 Lakeside Park         9:27.0h      5
  8 Harper Kimmons         1 Lakeside Park         9:31.7h      6
  9 Katie Pardue           1 Westmoreland          9:53.9h       
 10 Preston Insogna        1 Burrus               10:52.7h      7
 11 Naomi Ogelsby          1 Burrus               10:53.4h      8
 12 Emma Kate Howard       1 Lakeside Park        11:25.8h      9
 13 Amelia Ogelsby         2 Burrus               11:39.0h     10
 14 Ava Paul               1 Lakeside Park        12:19.5h     11
 15 Ella Mikhelic          2 Lakeside Park        12:45.8h     12
 16 Ester Mihelich         K Lakeside Park        13:51.3h       
 17 Kaylee Johnson         1 Lakeside Park        15:08.5h       
 18 Scarlett Swenson       2 Lakeside Park        15:14.1h       
 19 Daniela Majano         1 Lakeside Park        16:33.8h       
 20 Athena Green           K Lakeside Park        16:55.5h       



                      K-2 Girls Team Scores                      
=================================================================
    Team                   Pts     1    2    3    4    5   (6)  (7) 
=================================================================
  1 Lakeside Park          26      2    4    5    6    9   11   12  
      Total Time: 48:33      Average: 9:42.60      1-5 Split: 2:44
  2 Burrus                 29      1    3    7    8   10    -    -  
      Total Time: 50:15      Average: 10:02.90      1-5 Split: 3:39


K-2 Boys                             
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Noah Harris              Merrol Hyde           7:13.1h       
  2 Eli Carothers          2 Lakeside Park         7:20.2h      1
  3 Liam Chambers          2 Lakeside Park         8:09.4h      2
  4 Colton Lawson          1 Burrus                8:15.0h      3
  5 Liam Ho                1 Jack Anderson         8:19.5h       
  6 Knox Miles               Burrus                8:27.2h      4
  7 Boen Unger               Burrus                8:39.3h      5
  8 Carter Jackson         2 Burrus                8:40.3h      6
  9 Zyan Johnson           1 Robert F. Woodall     8:50.5h       
 10 Brooks Decker          k Lakeside Park         9:08.3h      7
 11 Leland Shaw            2 Beech                 9:26.7h       
 12 Paxton Ward              Burrus                9:37.4h      8
 13 Parker Jones           1 Lakeside Park         9:50.0h      9
 14 Hunter Burgett           Jack Anderson         9:50.3h       
 15 Kasen McCracken        K Lakeside Park        10:00.4h     10
 16 Langston Johnson       1 Lakeside Park        10:23.8h     11
 17 Alex Monroy-Vega       K Lakeside Park        10:28.1h     12
 18 Corbin Clark             Burrus               11:07.8h     13
 19 Paxton Leffew          1 Burrus               11:17.0h     14
 20 Micah Thomas           1 Lakeside Park        11:32.5h       
 21 Greyson Buckley        K Burrus               12:12.6h       
 22 Sawyer Sprouls           Burrus               12:35.7h       
 23 Blake Heady            1 Lakeside Park        12:37.7h       
 24 Peyton Brewer          1 Lakeside Park        12:39.2h       
 25 George Paul            K Lakeside Park        12:58.3h       
 26 Shrivasa Ramesh        1 Burrus               13:36.1h       
 27 Matthew Fuqua          K Station Camp         13:39.3h       
 28 Sreeranga Ramesh       1 Burrus               14:03.0h       
 29 Ford Chapman           1 Lakeside Park        15:52.8h       
 30 Michael Young          2 Lakeside Park        16:28.0h       
 31 CT Young               K Lakeside Park        16:46.9h       



                      K-2 Boys Team Scores                       
=================================================================
    Team                   Pts     1    2    3    4    5   (6)  (7) 
=================================================================
  1 Burrus                 26      3    4    5    6    8   13   14  
      Total Time: 43:40      Average: 8:43.84      1-5 Split: 1:23
  2 Lakeside Park          29      1    2    7    9   10   11   12  
      Total Time: 44:29      Average: 8:53.66      1-5 Split: 2:41


3-5 Girls                            
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Braelyn Walker           Westmoreland          6:55.4h      1
  2 Harper Jaggers         5 Burrus                7:17.2h      2
  3 Baylor Ayers           4 Station Camp          7:27.7h       
  4 Charlize Drolet          Jack Anderson         7:34.6h      3
  5 Teagan Lange             Jack Anderson         7:35.9h      4
  6 Sadie Carlson          4 Jack Anderson         7:39.9h      5
  7 Lexie Beasley          4 Bethpage              7:43.9h       
  8 Trista Carlson         4 Jack Anderson         7:52.1h      6
  9 Hadley Jackson           Jack Anderson         7:55.9h      7
 10 Sloane Binkley           Burrus                7:58.8h      8
 11 Sophia Baumbaugh       5 Jack Anderson         8:05.5h      9
 12 Molly Abbondanza       4 Jack Anderson         8:12.1h     10
 13 Gracie Ray             3 Burrus                8:14.2h     11
 14 Lola Ho                4 Jack Anderson         8:21.3h       
 15 Lauren Love            3 Lakeside Park         8:32.0h     12
 16 Karley Eden              Westmoreland          8:32.5h     13
 17 Hannah Cox             5 Homeschool            8:34.2h       
 18 Reese Madar              Burrus                8:37.3h     14
 19 Gintre Freeman         4 Westmoreland          8:42.2h     15
 20 Ruby Black               Burrus                8:43.3h     16
 21 Khloe Domescik           Burrus                8:45.7h     17
 22 Alexa Herald           3 Westmoreland          8:50.2h     18
 23 Greta Vondeharr          Burrus                8:54.3h     19
 24 Jack Anderson            Jack Anderson         8:58.0h       
 25 Evie Fontenot          4 Jack Anderson         9:12.8h       
 26 Nadia Ogelsby          5 Burrus                9:17.9h       
 27 EmmeSinclair Krueger     Madison Creek         9:21.7h       
 28 Ella Gregory             Jack Anderson         9:30.7h       
 29 Maggie Rives             Burrus                9:35.9h       
 30 Sydney Kopp              Burrus                9:36.3h       
 31 Leighton Viselli         Westmoreland          9:37.7h     20
 32 Ryleigh Cox            4 Burrus                9:38.1h       
 33 Zoe Young                Jack Anderson         9:45.8h       
 34 Madison Fuqua          4 Station Camp          9:46.1h       
 35 Madison Burgett          Jack Anderson        10:00.0h       
 36 Brianna Buckley        4 Burrus               10:11.7h       
 37 Arianna Blount           Jack Anderson        10:14.6h       
 38 Brooke McCarley        5 Burrus               10:15.3h       
 39 Melanie McGinn           Jack Anderson        10:49.5h       
 40 Alana Jennings         3 Lakeside Park        10:55.5h     21
 41 Annabelle Erlewine       Jack Anderson        10:55.8h       
 42 Myla Woodward          5 Lakeside Park        10:57.2h     22
 43 Harmoni Pruitt         3 Lakeside Park        11:11.5h     23
 44 Aliyah Williams        3 Lakeside Park        11:17.3h     24
 45 Annalee Sprouls          Burrus               11:17.5h       
 46 Kayleigh Billings      4 Jack Anderson        11:25.4h       
 47 Charlotte Ho           4 Jack Anderson        11:35.9h       
 48 Adeline Johnson        3 Burrus               11:53.2h       
 49 Glennabelle Martinez     Jack Anderson        13:03.5h       
 50 Kate Johnson           5 Lakeside Park        13:31.2h     25
 51 Nicole Ohanessian      3 Jack Anderson        13:57.8h       
 52 Kenzie Johnson         3 Lakeside Park        14:47.0h     26



                      3-5 Girls Team Scores                      
=================================================================
    Team                   Pts     1    2    3    4    5   (6)  (7) 
=================================================================
  1 Jack Anderson          25      3    4    5    6    7    9   10  
      Total Time: 38:39      Average: 7:43.65      1-5 Split: 22
  2 Burrus                 51      2    8   11   14   16   17   19  
      Total Time: 40:51      Average: 8:10.12      1-5 Split: 1:27
  3 Westmoreland           67      1   13   15   18   20    -    -  
      Total Time: 42:38      Average: 8:31.58      1-5 Split: 2:43
  4 Lakeside Park          102    12   21   22   23   24   25   26  
      Total Time: 52:54      Average: 10:34.69      1-5 Split: 2:46


                       3rd-5th Grade Boys                        
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Pierce Miller          5 Jack Anderson         6:31.8h      1
  2 Grayson Walker           Westmoreland          6:39.2h      2
  3 Trace McCloud            Westmoreland          6:45.2h      3
  4 William Brachey        5 Jack Anderson         6:46.8h      4
  5 Kelton Reeves          5 Lakeside Park         6:47.0h      5
  6 Harrison Andrews         Burrus                6:47.1h      6
  7 Thomas Bradley         4 Jack Anderson         6:49.7h      7
  8 Bryce Williams           Jack Anderson         6:52.4h      8
  9 Sammy Baumbaugh        3 Jack Anderson         6:56.7h      9
 10 Ryan Rose              4 Burrus                7:01.1h     10
 11 Isaac Gabers           4 Lakeside Park         7:08.1h     11
 12 Aiden Tayes              Burrus                7:13.2h     12
 13 Nate Love              5 Lakeside Park         7:28.2h     13
 14 Liam Weybright         4 Jack Anderson         7:31.6h     14
 15 Noah Bradley           4 Lakeside Park         7:33.6h     15
 16 Parker Regam           3 Westmoreland          7:34.2h     16
 17 Izaiah Young           3 Merrol Hyde           7:46.3h       
 18 Truman Hall            3 Jack Anderson         7:48.4h     17
 19 Brody Dyer               Jack Anderson         7:51.5h       
 20 Charlie Salvador       4 Jack Anderson         7:52.7h       
 21 Reid Lemmon              Jack Anderson         7:53.9h       
 22 Charlie Carothers      4 Lakeside Park         7:54.4h     18
 23 Ty Cline               4 Lakeside Park         7:59.9h     19
 24 Nate Kizzire           5 Jack Anderson         8:09.2h       
 25 Jacob Cox                Homeschool            8:20.7h       
 26 Jackson Pardue         4 Westmoreland          8:23.1h     20
 27 Nicolas Lawson         4 Burrus                8:27.1h     21
 28 Eli Harrison             Westmoreland          8:29.5h     22
 29 Connor Ayre              Jack Anderson         8:30.2h       
 30 Viktor Robertson       5 Lakeside Park         8:56.5h     23
 31 Keller Haack           4 Lakeside Park         9:02.2h       
 32 Tyler Decker           3 Lakeside Park         9:12.2h       
 33 Aiden Read             2 Lakeside Park         9:21.2h       
 34 Pierce Brown             Jack Anderson         9:21.6h       
 35 Rush Lakatos           5 Burrus                9:29.5h     24
 36 Jordin Moss            5 Lakeside Park         9:41.4h       
 37 Sammy Tilney           3 Jack Anderson         9:42.3h       
 38 Austin Finch           4 Lakeside Park         9:57.3h       
 39 Connor Crenshaw          Jack Anderson        10:05.8h       
 40 Jackson Allingham        Jack Anderson        10:09.5h       
 41 Liam Robinson          5 Lakeside Park        10:16.1h       
 42 Cash Elder               Jack Anderson        10:18.7h       
 43 Bela Chambers          5 Lakeside Park        10:23.8h       
 44 Landon Johnson         3 Burrus               10:33.8h     25
 45 Dalton Lazio           3 Lakeside Park        10:39.9h       
 46 Liam Bridges           3 Burrus               10:41.5h     26
 47 Brady Jaynes             Jack Anderson        10:55.7h       
 48 Landon Townsend        3 Lakeside Park        10:58.5h       
 49 Keaton Rucker          3 Lakeside Park        10:59.3h       
 50 Devin Sasek            5 Lakeside Park        11:02.1h       
 51 Claude Slagg           3 Jack Anderson        11:04.7h       



                 3rd-5th Grade Boys Team Scores                  
=================================================================
    Team                   Pts     1    2    3    4    5   (6)  (7) 
=================================================================
  1 Jack Anderson          29      1    4    7    8    9   14   17  
      Total Time: 33:58      Average: 6:47.48      1-5 Split: 25
  2 Lakeside Park          62      5   11   13   15   18   19   23  
      Total Time: 36:52      Average: 7:22.26      1-5 Split: 1:08
  3 Westmoreland           63      2    3   16   20   22    -    -  
      Total Time: 37:52      Average: 7:34.24      1-5 Split: 1:51
  4 Burrus                 73      6   10   12   21   24   25   26  
      Total Time: 38:58      Average: 7:47.60      1-5 Split: 2:43